Топ-менеджерів "Банку Михайлівський" судитимуть за розкрадання 200 млн гривень

СЕГОДНЯ

До суду направлено звинувачення проти топ-менеджерів "Банку Михайлівський", причетних до розкрадання понад 200 мільйонів гривень. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

Слідчі прокуратури проводять досудове розслідування по ряду кримінальних проваджень щодо посадовців ПАТ "Банк Михайлівський" і акціонерів банку за фактами розкрадання грошей і інших злочинів. Завершено розслідування одного із зазначених проваджень.

За даними слідства, посадові особи, вступивши в попередню змову, спільно розробили злочинний план і вивели активи з ВАТ "Банк Михайлівський". Використовуючи своє службове становище, посадовці провели видачу кредитів підконтрольним юридичним особам для використання їх в інтересах власників банку. В результаті Фонду гарантування вкладів фізосіб завдали шкоди в понад 200 млн гривень.

Шести фігурантам пред'явлено звинувачення в зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364-1 КК України) та підробці офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України). Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Нацбанк України "Банк Михайлівський" неплатоспроможним, його ліквідація почалася 13 липня.Банкрутство "Михайлівського" знамените тим, що 14 тисяч осіб втратили 1,6 млрд грн, опинившись за межами системи гарантування вкладів.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб проводив виплати вкладникам до 3 січня 2018 року.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин