Тотальна мілітаризація: у Києві стартували військові навчання для цивільних

У столиці розпочали військові заняття з цивільними киянами, аби підвищити рівень захисту оборони міста. У першу чергу їх проходять працівники комунальних підприємств Києва та працівники райдержадміністрацій міста. Їх вчать стріляти, надавати медичну допомогу та працювати з вибухонебезпечними предметами. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"У першу чергу підготовку проходять працівники комунальних підприємств та працівники райдержадміністрацій столиці. Їм надають ключові знання, зокрема, з надання екстреної домедичної допомоги. У нинішніх умовах це вкрай необхідно. Бо 80% загиблих під час бойових дій – це люди, які втрачають багато крові. І важливо знати, як в умовах війни можна врятувати життя пораненому. Також постійно заняття проводять для різних підрозділів міської влади", – повідомив Кличко.

У подальшому до такої підготовки місто буде залучати всіх охочих. Столична влада планує розширити програму підготовки населення до національного супротиву і розробити тренування для всіх категорій цивільного населення, зокрема для жінок, студентів та старшокласників. Такі заняття організують в кожному районі столиці.

План занять включає практичні дії і відпрацювання таких навичок:

  • вогнева підготовка та порядок дій під час обстрілів противника;
  • тактична медицина;
  • інженерна підготовка та порядок поводження з вибухонебезпечними предметами;
  • забезпечення цивільного захисту населення, дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення