21-річний солдат, який проходить службу в Одесі в 32-му полку, заявив про знущання і вимагання грошей з боку товаришів по службі.
Відео його заяви і фото слідів побоїв опублікували у пабліку "Підслухано Одеса".

"Мене звуть Бурда Кирило Валерійович... З недавніх пір в моєму житті виникла велика проблема по службі і не тільки. Товариші по службі почали вимагати у мене гроші, документи на житло, в тому числі командир підрозділу, в якому я служу. Я звертався з цим всім в прокуратуру в Одесі. Я поїхав на полігон - там мене почали гнобити, принижувати, вимагати гроші", - заявив хлопець.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54