У Києві в суботу, 8 квітня, двоє людей викинулися з вікон багатоповерхових будинків.
Перший випадок стався в Дніпровському районі на вулиці Мініна, 9. З вікна 15 поверху викинулася 35-річна жінка, яка від отриманих травм померла на місці.
Інший випадок стався на вулиці Ревуцького, 44 в Дарницькому районі. Там з 8 поверху викинувся 22-річний хлопець. На момент прибуття медиків хлопець був живий, його доставили в реанімацію однієї зі столичних лікарень.
За попередньою версією причина подій - суїцид.
Нагадаємо, 6 квітня в Києві 62-річний чоловік викинувся з 13 поверху багатоповерхівки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55