Трамп екстрено звернувся до нації та закрив в'їзд з Європи до США (відео)

Президент США Дональд Трамп у четвер, 12 березня, екстрено звернувся до нації через спалах коронавірусу і оголосив 30-денну заборону на в'їзд у країну людей з Європи.

Відеозвернення з'явилося на його сторінці у Twitter

"Щоб запобігти потраплянню нових заражених у нашу країну, ми припинимо всі поїздки з Європи до США на 30 днів. Нові правила почнуть діяти опівночі у п'ятницю (13 березня)", – сказав він.

Під обмеження не підпадає Великобританія. Крім того, за словами Трампа, винятки стосуються тих американців, які пройдуть "необхідні огляди".

"Під ці заборонні заходи не потраплятиме масштабна торгівля товарами та вантажами (які надходять у США)", – додав він.

Трамп також звинуватив Євросоюз у недостатньому реагуванні на пандемію. "Європейський Союз не зміг вжити аналогічних заходів обережності і обмежити поїздки з Китаю та інших гарячих точок", – сказав він.

За словами Трампа, США вчасно вжили "безпрецедентних заходів" і заборонили в'їзд із Китаю. Він назвав це "найбільш агресивними і всеосяжними заходами з боротьби з іноземним вірусом у сучасній історії".

"Я впевнений, що подібними жорсткими заходами ми значно скоротимо загрозу нашим громадянам і в підсумку переможемо цей вірус", – заявив Трамп.

У Міністерстві внутрішньої безпеки заявили, що рішення Трампа стосується громадян, які відвідували Шенгенську зону за останні 14 днів перед прибуттям у США. Це рішення не стосується осіб, які мають статус постійного законного проживання в США, найближчих родичів громадян США та деяких інших осіб.

Зазначимо, в США у зв'язку з поширенням хвороби вже у 24 штатах ввели надзвичайний стан. Крім того, перший випадок зараження виявили в американському Конгресі. Позитивний результат показав працівник апарату сенаторки Марії Кантуелл (демократка від штату Вашингтон). Чоловік працює в її офісі, розташованому в одному з будинків Конгресу в американській столиці Вашингтоні. Кантуелл зобов'язала всіх своїх підлеглих працювати віддалено на цьому тижні. Вона також попросила їх пройти обстеження на виявлення коронавірусу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення