Трампа звинуватили в несплаті податків протягом 18 років

Кандидат на пост президента США від Республіканської партії Дональд Трамп в 1995 році задекларував збитки в розмірі майже мільярда доларів. Це дало йому право значно знизити свої податкові виплати протягом наступних 18 років.

Про це пише The New York Times, яка отримала доступ до документів про податкові відрахування мільярдера, які раніше не публікувалися. Видання не уточнює, чи скористався Трамп податковими пільгами.

Організатори передвиборної кампанії Трампа заявили, що американська газета незаконно отримала документи, але не стали спростовувати їх зміст. Кампанія Трампа відмовилася оприлюднити його податкові декларації, а також підтвердити або спростувати понесені ним фінансові втрати, повідомляє "Бі-бі-сі".

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила під час перших президентських дебатів, що небажання Трампа розкривати подробиці своєї податкової історії може приховувати "щось жахливе". Коли Клінтон звинуватила Трампа в тому, що він не платить федеральний прибутковий податок, кандидат від республіканців відповів: "Це робить мене розумним".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення