"Третя сила" знищила передовий опорний пункт терористів "Л/ДНР" на Донбасі.
Сталося це на Сєвєродонецькому напрямку, повідомив волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці в Facebook.
"У зоні відповідальності 53-й бригади на Сєвєродонецькому напрямку, невідомі "птурщики" з відстані 2200 метрів, з одного пострілу знищили передовий опорник сепаратистів. Пташка запорхнула прямо в гніздо", - зазначив він.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55