У Москві (Росія) безхатько встромив шприц з "щепленням" в перехожого. Про це повідомляє місцевий паблік "112".
"Євген повертався з роботи додому, коли за ним ув'язався бомж і почав просити гроші. Чоловік відмовив і пішов далі", - йдеться у повідомленні.
Після цього ображений бездомний зі словами: "тримай щеплення" встромив в спину Євгена медичний шприц. Наздогнати кривдника чоловік не встиг, той пішов геть.
Особистість бездомного поки не встановлена, проводиться перевірка. А тим часом переляканий потерпілий здає аналізи.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55