"Це просто не вкладається в голові": Юрій Бутусов розповів подробиці трагічної загибелі військового журналіста

Сьогодні, 29 квітня відомий журналіст і блогер, головний редактор інтернет-порталу "Цензор.Нет" Юрій Бутусов емоційно висловився стосовно смерті журналіста Віталія Кукси. Свій пост Юрій виклав на особистій сторінці в Facebook.

“Страшна трагедія сталася 27 квітня в Києві, в яку неймовірно важко повірити - загинув Віталій Кукса. Професійний журналіст, він пішов на війну, став військовим зв'язківцем, який глибоко розумів і знав всю проблематику військового зв'язку, став справжнім професіоналом у цій сфері. Причому Віталій був не просто технарем, він розумів саму організацію зв'язку", – зазначив Бутусов.

Серед усього іншого, блогер написав про те, що після демобілізації журналіст проживав і працював у столиці. "Інтелектуальна, глибока людина, особистість з характером", – так характеризує головний редактор "Цензор.Нет" свого загиблого колегу.

"Судячи за офіційними даними слідства, Віталій підірвався на гранаті в машині... Хто взяв гранату в машину, і хто висмикнув чеку, яка залишилася в машині поки встановити напевно не можна. У машині знаходився другий чоловік, близька Віталію людина, вона отримала поранення і вижила, дала свідчення про трагедію, граната вибухнула всередині і в руках судячи за характером поранень... Між ними був конфлікт. Були певні сімейні проблеми, випливає з матеріалів слідства. Трагедію спостерігали інші люди з машини, яка за ними слідувала. Зараз за життя свідка борються лікарі. Це просто не вкладається в голові... У Віталія була важлива і відповідальна робота, чимало друзів, повага і авторитет... Проблеми наздоганяють людей, але в цю трагедію в столиці важко повірити... Сподіваюся, у найближчі дні буде дана повна офіційна інформація. Вічна пам'ять", – резюмував журналіст.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення