У Київраді з настанням холодів туалет перетворився в курилку, незважаючи на заборону "диміти" в приміщенні. Про це у соцмережах повідомив очевидець.

"На вході в туалет Київради написано, що курити забороняється. Але депутати пихтять, як демони. З-за цього туалет мерії більше нагадує курилку для шевців. Недопалки кидають на підвіконня прямо в туалеті", – пише чоловік, що побував в туалеті Київради.

Частина недопалків плавають прямо в унітазах.

"І потім ці хлопці розповідають киянам, що потрібно дотримуватися там якісь правила. Не будь, як бидло-депутат", – обурений очевидець.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55