"Тут вбили жінку, ходім зі мною": у Кілії чоловік зґвалтував 13-річну дівчинку

 Бессарабія INFORM

У Кілії Одеської області 55-річний місцевий мешканець зґвалтував 13-річну школярку. Злочин стався в районі так званого кілійського пляжу 15 травня близько 18.30.

Попередньо встановлено, що дівчина каталася на велосипеді по дамбі, де дорогу їй перегородив невідомий, який теж їхав на двоколісному. Він почав залякувати неповнолітню, що нібито неподалік від цього місця нещодавно вбили жінку, і їй краще тут не кататися самій. Далі він запропонував показати їй безпечну дорогу. Коли вони відійшли далі від дамби, чоловік став торкатися дівчини та погрожувати, аби вона не кричала.

Протягнувши свою жертву кілька метрів у траву, він роздягнув її та почав розпусні дії. За словами дівчини, вона бачила, як повз проходять дві жінки, але боялася кликати на допомогу, сподіваючись, що вони самі все побачать та втрутяться.

Після скоєного негідник відпустив постраждалу та взяв з неї обіцянку, що вони зустрінуться знову.

З одеських телеграм-каналів відомо, що на прощання ґвалтівник подарував жертві свій годинник і втік. Після приїзду додому дівчинка розповіла всі матері, ґвалтівника затримали за кілька годин.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення