У Афінах затримали 17 українців: у МЗС повідомили подробиці інциденту

 УНН

В аеропорту столиці Греції не пропустили групу громадян України через карантинні обмеження і заборону на в'їзд з України: консул виїхав до аеропорту. Про це повідомил у департаменті консульської служби МЗС.

"Наших громадян не затримано. Їх не пропустили на в'їзд до країни у зв'язку діючим обмеженнями. Консул купив води, засоби гігієни та виїхав до аеропорту. Від грецької влади отримано відповідний дозвіл на відвідання", - повідомили у ДКС.

За даними ЗМІ, українці прибули до грецької столиці у суботу ввечері двома рейсами: авіакомпанії Ryanair (вилетів із "Борисполя" о 18:00) та авіакомпанії Wizz Air (вилетів о 18:45 з аеропорту "Київ").

"Наше посольство в Греції одразу після того, як стало відомо про непропуск наших громадян, почало займатися цією справою. Завтра з цього приводу буде надано розгорнутий коментар. Наразі можу порадити усім нашим громадянам, які мають намір подорожувати у цей непростий з точки зору епідеміологічної ситуації період, планувати свої поїздки виключно після отримання з офіційних джерел актуальної інформації щодо можливості/порядку в'їзду до тієї чи іншої іноземної країни", - розповів співрозмовник МЗС.

Попередньо, мова йшла про 17 громадян України, яких після прибуття під час паспортного контролю не впустили на в’їзд до Греції.

Пізніше стало відомо, що група громадян України, яких раніше не пропустили в аеропорту столиці Греції, повинна повернутись додому рейсами, запланованими на понеділок та вівторок. Про це повідомили у посольстві України у Грецькій Республіці.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення