Начальник ГУ Національної поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін заявив, що ті люди, які стояли на блокпостах так званої ДНР в тепер уже в звільнених від бойовиків містах, масово тікали в Росію.
Про це Аброськін повідомив на своїй сторінці в Facebook.
Він зазначив, що частина прихильників ДНР, які втекли в РФ, змушені повертатися назад.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55