У столиці Іраку - Багдаді - вперше з 2008 року випав сніг, повідомляє агентство Associated Press.
Жителі міста побачили сніг вранці 11 лютого, коли температура повітря опустилася до -2 градусів. Містяни неабияк зраділи снігу, а тому робили фото, гралися в сніжки, перш ніж сніг розтанув опівдні.
Своїми радісними враженнями жителі Багдада ділилися в соціальних мережах.
Снігопад є поширеним явищем у гірському північному регіоні Іраку. Утім, він рідко випадає в Багдаді. Останній раз столиця бачила сніг у 2008 році.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55