У бійців АТО з’явився новий союзник на Донбасі

 ТСН

Військові сумніваються, що відносна тиша протримається надовго.

З окупованого Спартака проросійські найманці випустили 20 ракет з реактивних систем залпового вогню в напрямку контрольованої ними ж Горлівки.

Це для того, щоб звинуватити українську армію. У цьому впевнені самі військові. Які добре чули, звідки відстрілялися бойовики і в якому напрямку пішли ці снаряди.

В українців тут просто немає РСЗВ. А навіть якби були – напередодні генштаб суворо заборонив стріляти, окрім ситуацій прямої загрози життю.

Видимість у четвер під Донецьком обмежив туман. Він і «прикрив» позиції армійців – без коригування бойовики не стріляють, а коригувати в поганій видимості неможливо.

Тим часом ОБСЄ фіксує зменшення кількості обстрілів у зоні АТО.

Військові сумніваються, що відносна тиша протримається надовго. Та не приховують, що працювати мішенню в тирі набридло. «Відвоювати все треба, бо це стояння на місці – трошки кумарить», – зізнаються бійці на передовій.

Командування ж роз’яснює, що односторонній режим тиші потрібен лише, щоб уникнути стрілянини з української сторони на провокаційний вогонь ворога, який не завдає шкоди бійцям.

«Командири на місцях мають повне право відкривати вогонь у разі загрози життю військовослужбовців. Ідеться про наближення диверсійних груп, спроби атакувати, а також прицільний вогонь», – пояснив речник Адміністрації президента з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення