У Білій Церкві на гранаті підірвався літній чоловік. На лінію "102" про випадок повідомили у неділю о 14 годині.
"Поліцейські з'ясували, що 59-річний померлий хворів та мав вади ніг. Вибухотехніки виявили на місці чеку. Попередня версія трагедії - суїцид", - розповів очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.
На місці працювали поліцейські Київщини, патрульна поліція, рятувальники та медики.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55