У Білорусі вперше виявили випадок зараження коронавірусом. Він виявлений у громадянина Ірану. Про це в п'ятницю, 28 лютого, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я Білорусі.
"У Білорусі зареєстрований перший завезений випадок коронавірусу. Повідомляємо, що 27 лютого тести, проведені в Республіканському науково-практичному центрі епідеміології та мікробіології, показали наявність коронавірусу 2019 nCoV в одного зі студентів з Ірану", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті відомства.
Хворий прибув на територію республіки рейсом з Баку 22 лютого. "Пацієнт та особи, які контактували з ним, поміщені в закриті бокси в Мінській інфекційній лікарні. Молода людина почувається задовільно", - додали в МОЗ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55