У Білорусі з Підмосков'я по тривозі перекинули танки

 СЕГОДНЯ

Бригада Першої танкової армії РФ (Підмосков'я) була піднята по тривозі в ході стратегічного навчання "Захід 2017". Про це повідомили 14 вересня в прес-службі Західного військового округу РФ.

"Особовий склад танкового з'єднання зі штатним озброєнням і технікою здійснив марш на залізничну станцію навантаження, після чого військовим ешелоном протягом доби буде перекинуто в район проведення навчання на територію Республіки Білорусь", – розповіли в прес-службі.

Військові повідомили, що за задумом навчання отримана інформація про виявлення на території одного з районів союзної держави Росії та Білорусі незаконного збройного формування.

"Командуванням Західного військового округу було прийняте рішення про підйом по тривозі особового складу окремої танкової бригади Першої гвардійської танкової армії, дислокованої в Підмосков'ї", – сказали в ЗВО.

В окрузі повідомили, що в ході навчання російські та білоруські танкісти відпрацюють питання взаємодії та всебічного забезпечення військ, сучасні підходи бойового застосування підрозділів, проведення боротьби з незаконними збройними формуваннями та диверсійно-розвідувальними групами противника.

Нагадаємо, за сценарієм навчань, білоруські та російські війська будуть боротися з коаліцією вигаданих країн – Вейшнорії, Весбарії і Лубен, які нападають на Білорусь. За легендою, Вейшнорія займає західну частину Білорусі, Весбарія розташувалася на територіях Литви і Латвії, а Лубен в Литві і Польщі.

"Захід-2017" – спільні навчання Збройних сил РФ і Білорусі, заплановані на період з 14 по 20 вересня цього року. За офіційними даними РФ, в навчаннях візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців, за оцінками західних аналітиків – до 100 тисяч.

Українське військове керівництво не раз відзначало, що майбутні навчання можуть послужити прикриттям для більш агресивних дій з боку Росії.

Навчання "Захід-2013" дозволили Росії підготуватися до анексії Криму, а "Захід-2009" – завершилися відпрацюванням ядерного удару по Варшаві.

При цьому Кремль наполягає на тому, що сценарії, які відтворюються на цих навчаннях, є суто оборонними. Країни НАТО, в свою чергу, напередодні навчань активно нарощують військову присутність в Балтійському регіоні

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення