У Білорусі затримали дев'ятьох українців

Під час акцій протесту в Білорусі побили українського фотокореспондента і затримали дев'ятьох українців, повідомили в МЗС України в середу, 12 серпня, пише Суспільне.

"За інформацією посольства України в Білорусі, станом на 9:00 12 серпня відомо про факт побиття українського фотокореспондента агентства Associated Press, якого з незначними медичними ушкодженнями доставили в одну з медичних установ. Після надання допомоги, в той же день він був виписаний. У посольство не звертався", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у Вітебську були затримані дев'ять громадян України у зв'язку з "адміністративними правопорушеннями". Після втручання посольства наступного дня громадяни України були звільнені.

Інформація про будь-які інші інциденти з громадянами України та Білорусі поки відсутня. Посольство продовжує перевірку і відстеження ситуації і в разі появи нових даних буде інформувати додатково.

У той же час, польське видання RMF24 повідомляє, що серед затриманих на протестах у Білорусі - як мінімум, троє громадян Польщі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення