У прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона виявили коронавірус. Про це він повідомив в Twitter
"За останні 24 години у мене розвинулися легкі симптоми і я отримав позитивний результат на коронавірус. Зараз я самоізолюється, але я буду продовжувати керувати урядом за допомогою відеоконференції", – йдеться в повідомленні.
Over the last 24 hours I have developed mild symptoms and tested positive for coronavirus.
— Boris Johnson #StayHomeSaveLives (@BorisJohnson) March 27, 2020
I am now self-isolating, but I will continue to lead the government’s response via video-conference as we fight this virus.
Together we will beat this. #StayHomeSaveLives pic.twitter.com/9Te6aFP0Ri
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55