У Борисполі викрили українку, яка намагалася незаконно провезти 1,4 млн гривень

В пункті пропуску Бориспіль у українки вилучено незадекларованої валюти на 1,4 млн грн. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на пресслужбу Київської митниці Держмитслужби.

“52 199 євро намагалася ввезти в Україну без декларування наша співвітчизниця, яка прилетіла рейсом з Іспанії, де постійно працює”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що для проходження митного контролю жінка обрала спрощену систему “зелений коридор”, яким передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує еквівалент до 10 тисяч євро.

На момент проходження митного контролю митної декларації пасажирка не надала, для отримання довідкової інформації та роз’яснення митних правил до інспектора митниці не зверталася.

Так, Київські митники поцікавилися щодо наявності у громадянки готівки, на що жіночка відповіла, що має приблизно 50 тисяч євро. Під час перерахунку валюти виявилося, що в жіночій сумочці авіапасажирки без ознак приховування знаходилося 52 199 євро.

Таким чином жінка порушила порядок проходження митного контролю “зеленим коридором”.

“З виявленої суми, пасажирці було пропущено 9 999 євро. За протоколом про порушення митних правил Київською митницею Держмитслужби вилучено до рішення суду 42 200 євро”, — додається у повідомленні.
загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення