У БПП анонсували позов проти Яценюка за звинуваченням у корупції

 ТАСС

Зам голови фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Микола Томенко анонсував позов до антикорупційного бюро проти прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Про це Томенко повідомив з парламентської трибуни.

"Сьогодні я подаю позов до антикорупційного бюро проти прем'єра України та відповідних чиновників про те, що вони не сприяють у боротьбі з корупцією, і таким чином сподіваюся, що антикорупційне бюро відкриє першу справу проти прем'єр-міністра", - сказав він.

За словами Томенка, причиною позову стало доручення Яценюка до уряду розробити законопроект, який повинен анулювати рішення українського парламенту заборонити експорт необробленої деревини з України.

У березні уряд України відсторонив від посади голову Державної фінансової інспекції Миколу Гордієнко. У відповідь на це відсторонений чиновник повідомив, що в діяльності Кабінету міністрів виявлені порушення на суму 7,5 млрд гривень ($ 326 млн).

Пізніше генпрокуратура України (ГПУ) звинуватила уряд Яценюка в нанесенні бюджету збитків на суму 685 млн гривень ($ 29,3 млн). За даними замгенпрокурора України Володимира Гузиря, було відкрито 12 кримінальних виробництв, дев'ять справ розслідуються головним слідчим управлінням ГПУ.

Проте за словами радника глави МВС України Антона Геращенка, ні в одному документі не міститься прізвища Арсенія Яценюка

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення