Футболісти "Греміо" і "Інтернасьонал" влаштували масову бійку в матчі групового турніру Кубка Лібертадорес.
Сутичку на 90-й хвилині почали Лусіано з "Греміо" і Еденілсон з "Інтера". Після цього в бійці взяли участь запасні і персонал обох команд.
Суддя показав червоні картками вісьмом футболістам – по чотири з кожної сторони.
la libertadores señores pic.twitter.com/GLtSnk41nK
— ғʀᴀɴ (@franferreiraa_) March 13, 2020
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55