У Британії злочинців шукають за допомогою млинців (фото)

Поліція британського графства Суррей вирішила застосувати нібито незвичайний і досить оригінальний метод оповіщення громадян про розшукуваних злочинців. Фотографії зловмисників правоохоронці розміщують не тільки на стендах або в соцмережах, але і на поверхні млинців. Про це повідомляється в Twitter поліцейського відомства.

У своєму мікроблозі правоохоронці зазначили, що їм вдалося залучити до співпраці якогось "знаменитого кулінара Філіпа де Пена, який допомагає в розшуку за допомогою свого мистецтва".

Ця новина викликала величезний інтерес у великої кількості користувачів. Однак британців зацікавив і сам кухар. Після численних питань, поліцейські зізналися, що його не існує, а портрети на млинцях з'явилися після обробки фотознімків у Photoshop.

Одних дописувачів такий млинцевий "креатив" розсмішив. А інші висловили своє невдоволення, зазначивши, що це дискредитує поліцію і виставляє її в непривабливому світлі.

"І на це витрачаються в наш час гроші платників податків? Якщо так, то я тільки за. І побільше млинців!", "Ви не пробували займатися реальною поліцейською роботою замість цього рукоділля? Показники злочинності злетіли вгору, а ви тут балуєтеся з їжею", - прокоментували запис у соцмережі британські користувачі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення