У Броварах з вікна четвертого поверху випав 4-річний хлопчик. Про це повідомляє поліція Київщини.
Поліція на місці подій встановила, що це сталося в той момент, коли мама дитини вийшла в іншу кімнату. Перебуваючи без нагляду, 4-річна дитина сперлася на москітну сітку та випала з четвертого поверху.

Хлопчика терміново госпіталізували. Загрози його життю та здоровʼю немає.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55