У Черкасах двоє підлітків опинилися в лікарні через газовий балончик

 СЕГОДНЯ

Увечері 12 вересня в Черкасах жителі дев'ятиповерхового гуртожитку "Черкаського професійного ліцею" відчули сильний запах газу, а "швидка" госпіталізувала двох хлопців 15 і 16 років з ознаками отруєння. Як повідомив голова прес-служби ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко, інцидент стався о 22:30 по вулиці Панченко.

"Відповідно до плану реагування на місце події прибули всі оперативні служби екстреного виклику міста. З гуртожитку була проведена евакуація 20 осіб", – додав він

У свою чергу, співробітники відділення радіаційно-хімічно-біологічного захисту аварійно-рятувального загону управління ДСНС і аварійної газової служби на місці події провели заміри, але перевищення порогових значень виявлено не було.

"Під час розслідування, яке провели працівники поліції, вдалося з'ясувати, що на восьмому поверсі гуртожитку був розпорошений газовий балончик індивідуального захисту дратівної дії", – резюмував Проценко.

Нагадаємо, раніше в Харкові 11-класник розсіяв у школі сльозогінний газ з балончика. Як повідомили очевидці, хлопець бризнув струменем газу в обличчя учневі 8 класу, який заступився за дівчинку 2-го класу. Після конфлікту старшокласник почав розсіювати сльозогінний газ по всьому першому поверху.

Перед цим на Волині 11-класник розсіяв у школі сльозогінний газ тоді були евакуйовані 500 учнів евакуювали. Також ми писали про те, як в школі міста Надвірна Івано-Франківської області один з учнів приніс в школу балончик з перцевим газом і розпорошив його в приміщенні. Після цього в лікарні опинилася дівчинка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення