У Черкасах підліток напав на медиків "швидкої" з електрошокером

У Черкасах 17-річний хлопець напав на медиків швидкої допомоги, які відмовили йому в госпіталізації. Про це повідомляє обласний центр екстреної медичної допомоги в Facebook.

Викликаючи медиків, хлопець скаржився на біль у серці і попередив, що за день до цього мав ураження струмом від електрошокера.

"Молодого хлопця, який свого часу в Черкасах зробив геройський вчинок, рятуючи життя іншої людини, медики швидкої знають добре. Тому що він часто викликає фахівців як до своєї бабусі, так і з власними скаргами. Неодноразово медики надавали хлопцеві допомогу, коли той знаходився в стані, що потребував спеціалізованої допомоги. Зазвичай після кожного звернення на швидку або інші служби від "героя" сиплеться купа скарг і дзвінків щодо дій фахівців служб на всі можливі урядові лінії - у Кабінет міністрів, Офіс президента тощо", - сказано в повідомленні.

При цьому на виклику 21-річна фельдшерка зробила ЕКГ і виміряла тиск пацієнтові. Ці процедури той супроводжував нецензурною лексикою. Коли виявилося, що його скарги не підтверджуються, медик пояснила пацієнту відсутність причин для госпіталізації.

"Він почав сперечатися з медиком і бабусею, розкидаючи всі речі, які траплялися під руку. Вхідні двері були зачинені, фельдшер не могла вийти. Коли ж хлопець почав кулаками трощити все і витягнув електрошокер, молода дівчина насправді злякалася. Він ударив бабусю, на фельдшерку припав удар електрошокером. До того ж він обіцяв ще вийти "вбити водія швидкої і розбити й автомобіль", - додали в медзакладі.

Тоді на місце викликали поліцію і держохорону, а зловмисник вибіг із квартири.

"Бригада чекала на допомогу в автомобілі швидкої, поки неадекватний пацієнт ховався за гаражами. За 10 хвилин він сам підійшов до служби охорони і почав розповідати, що він "просто хотів налякати", - додали медики.

Наразі потерпіла фельдшер знаходиться в кардіології черкаської лікарні. У неї діагностували порушення серцевого ритму, підняття тиску, а під час зняття ЕКГ вона зомліла. Наслідки ураження електрострумом вона може відчувати ще кілька днів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення