У Чернігівській області на хабарі викрили двох поліцейських.
Як повідомляє прес-служба прокуратури регіону, правоохоронцям вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання за попередньою змовою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).
"Як встановлено досудовим розслідуванням, в грудні минулого року правоохоронці під час здійснення охорони громадського порядку території Прилук за порушення правил дорожнього руху зупинили транспортний засіб і вимагали від водія 8 тисяч гривень неправомірної вигоди за нескладання протоколу про адміністративне правопорушення. При отриманні коштів правоохоронці були викриті", – відзначають в прокуратурі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55