У Чернівецькій області лікують громадянина Італії, у якого підтвердили коронавірусну інфекцію. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук в своєму відеозверненні в Facebook.
"Громадянин Італії сьогодні лікується у нас, в Чернівецькій області, наші українські лікарі допомагають йому повернути здоров'я", – розповів Осачук і нагадав, що і італійські медики рятують наших громадян, які інфікувалися COVID-19.
Осачук також повідомив, що кількість інфікованих в регіоні досягла 104 осіб.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55