У Чернівцях дали 3 роки неповнолітньому хакеру

Шевченківський районний суд Чернівців виніс вирок неповнолітньому хакеру, який розсилав електронні адреси із паролями різним користувачам і за це отримував гроші, які йому виплачували на bitcoin-гаманець. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з оприлюдненою інформацією, прокуратурою було встановлено, що неповнолітній чернівчанин у грудні 2017 року на хакерському форумі виклав у загальний доступ файл із електронними скриньками 350 тисяч користувачів та паролями до них.

Пізніше, у вересні 2018 року, через програму "Telegram" він почав листування з різними користувачами та передавав їм файли з електронними адресами та паролями інтернет-користувачів. Таким чином, він передав 5 користувачам більше 3 мільйонів адрес із паролями.

Прокуратура також довела, що в одному з випадків, за понад 70 тисяч адрес, неповнолітній хакер отримав 3 долари винагороди, які йому перерахували на bitcoin-гаманець.

У рішенні суду зазначено, що між прокуратурою та неповнолітнім обвинуваченим, його захисником і законними представниками (батками) укладено угоду про визнання винуватості. Хлопець визнав себе винним і погодився на узгоджене покарання.

Таким чином, суд затвердив укладену угоду, визнав неповнолітнього хакера винним та призначив йому покарання 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки. Крім того, у нього конфіскували в дохід держави телефон, комп'ютер та іншу техніку, яку він використовував для пересилання адрес із паролями. А його батьки змушені будуть заплатити понад 4 тисячі гривень витрат на проведення експертиз.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення