У Чернівцях вилучили партію контрафактних сигарет на суму близько двох мільйонів гривень.
"Мікроавтобус затримали при виїзді з території одного з операторів кур'єрської доставки. При огляді автомобіля оперативники знайшли 150 ящиків сигарет без акцизних марок. Вартість 75 000 пачок становить 1,8 млн гривень", – повідомляє прес-служба СБУ.
За словами водія, сигарети надіслали до Чернівців з іншого регіону України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55