У Дніпрі 20-річна дівчина через схуднення потрапила до реанімації

 СЕГОДНЯ

У Дніпрі 20-річна місцева мешканка Ксенія Кондратьєва виснажувала себе голодом п'ять років і за цей час втратила 60 кілограмів. Врятувати дівчину вдалося тільки в реанімації – медики поставили їй діагноз "анорексія".

Худнути Ксенія почала в 2013 році: тоді вага дівчини становив 95 кілограмів. Щоб схуднути, вона приєдналася до групи в соцмережі. За порадами віртуальних друзів дівчина майже повністю відмовилася від їжі. Через це Ксенія потрапила до реанімації – тепер вона важить 35 кілограмів.

Як запевняє психолог Максим Реуцький, історія Ксенії – досить типова. Групи прихильників анорексії в соцмережах прирівнюють до "синіх китів", де підлітків поступово доводять до самогубства. Після тривалої відмови від їжі порушуються функції багатьох органів, кажуть медики, тому чверть хворих на анорексію вмирають. Найчастіше це молоді дівчата у віці від 12 до 20 років.

"У них є завдання різні. Є дієта, яка дозволяє там схуднути на 30 кілограмів за певну кількість днів, потім перед ними ставляться нові планки – 40 кг, 35, кг. Вага, при якій життєві функції органів вже неможливі", – зазначає психолог.

Зараз Ксенія бореться за кожен кілограм, проходить дороге лікування і з нею працюють психологи. Щоб перемогти анорексію, дівчині знадобиться величезна сила волі, кажуть медики, адже на це піде не один рік.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення