Водій автівки не впорався з керуванням і злетів з мосту у Дніпрі. Про це йдеться у повідомлені ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

На вулиці Зональній автомобіль Opel Omega впав з мосту. 56-річний водій автівки не впорався із керуванням.
В результаті ДТП, водія затисло у понівечених конструкціях автомобіля.

Рятувальники деблокували постраждалого з автомобіля та передали працівникам швидкої медичної допомоги для подальшої госпіталізації до Міської Клінічної лікарні №16, з попереднім діагнозом – травма грудної клітки. Стан середньої тяжкості.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55