У Дніпрі на Набережній Перемоги автомобіль Audi збив чоловіка, водій втік. Аварія сталася біля будинку №58.
За попередньою інформацією від патрульних, компанія з п'яти осіб переходила Набережну Перемоги на переході, світлофор працював в жовтому режимі, блимав. Люди перейшли половину проспекту, на другій половині одне авто зупинилося, щоб пропустити пішоходів, інший же автомобіль збив одного з чоловіків.
Після ДТП авто зникло з місця аварії. За словами друзів потерпілого, це був автомобіль Audi чорного кольору. З місця аварії швидка забрала потерпілого чоловіка в лікарню імені Мечникова. Попередньо, у нього травма голови. Автомобіль із водієм-порушником досі розшукують, але модель легковика як на цьому відео:
Увага! На відео присутня нецензурна лексика
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55