У неділю, 7 лютого, в лікарні №6 у Дніпрі від переохолодження помер 50-річний чоловік. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.
Зазначається, що чоловіка доправили до лікарні 6 лютого з діагнозом «обмороження правої ноги». Відомо, що чоловік жив один, не платив за опалення та електроенергію, за що йому відключили комунальні послуги. Таким чином він і отримав обмороження, в результаті чого і помер. Доньку померлого сповістили про подію.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55