Увечері 30 січня у Дніпрі чоловік наклав на себе руки, повісившись на сходах. Перед цим, він відправив дружині SMS-повідомлення.
Про це повідомляє місцеве видання “Дніпро Час”, посилаючись на власні джерела.
О 18:10 у квартирі по вулиці Бардіна, 6 місцевий житель наклав на себе руки, повісившись на мотузці, один кінець якої зачепив за сходи. До цього він відправив SMS-повідомлення своїй дружині, у якому попросив не входити до житла без поліції та не везти додому дітей. Причина самогубства чоловіка 1981 року народження встановлюється правоохоронцями.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55