У Дніпрі чоловіки розповсюджували дитячу порнографію (відео)

У Дніпрі 44- та 53-річні чоловіки з власної комп’ютерної техніки поширювали через мережу Інтернет фото та відео з елементами дитячої порнографії. Про це повідомляє місцева поліція.

8 квітня незаконну діяльність місцевих мешканців задокументували правоохоронці управління міграційної поліції спільно зі слідчими Дніпровського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури, в рамках кримінального провадження відкритого за ч. 4 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Слідством встановлено, що з січня поточного року за допомогою файлообмінників через мережу Інтернет двоє чоловіків розповсюджували зображення та відеозаписи з елементами дитячої порнографії.

В ході оперативних заходів, на підставі ухвали суду, правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання зловмисників. Під час слідчих дій поліцейські виявили та вилучили системні блоки та флеш носії, які направили на проведення відповідних експертиз. За їх результатами, у разі підтвердження факту розповсюдження порнографічного фото та відео, фігурантам буде вручено повідомлення про підозру.

Триває слідство.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення