У Дніпрі за два дні сталися відразу дві смертельні НП, в результаті яких загинули дівчата.
Першу помітили перехожі на козирку під'їзду. Їй 21 рік і вона покінчила життя самогубством, стрибнувши з балкона загального 10 поверху.
Буквально на наступний день інша дівчина теж покінчила життя самогубством, вистрибнувши з загального балкона 13 поверху. Саме там знайшли її особисті речі без документів. Через ушкодження на тілі особу дівчини встановити не вдалося.
На даний момент причини самогубств уточнюються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55