У Дніпрі затримали шахрайок, які забирали гроші у людей за допомогою гіпнозу.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції міста.
Жертвою зловмисниць ромської національності стала місцева жителька. Вона розповіла, що на центральному вокзалі до неї підійшли дві жінки і почали розмову. Що відбувалося далі, потерпіла пригадати не змогла, проте виявилося, що у неї пропав гаманець.

"Є припущення, що жінку пограбували із застосуванням гіпнозу. Отримавши інформацію, патрульні почали відпрацьовувати вокзал і прилеглу територію. Згодом знайшли схожих за прикметами жінок, яких упізнала потерпіла", – відзначають в поліції.
Підозрюваних доставили до районного відділу поліції для з'ясування всіх деталей події.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55