У Дніпрі сьогодні вночі прогримів вибух у відділенні "Ощадбанку", розташованому на проспекті Олександра Поля.
Про це пише "Информатор", публікуючи фото з місця події. За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.
Місцеві жителі розповіли, що вибух стався близько 3:20. На місце прибули співробітники поліції, слідчого управління, служби охорони, а також вибухотехніки.
Попередньо встановлено, що вибух стався в районі входу у відділення біля банкомату. Особи відповідальних за подію поки не встановили. Подробиці з'ясовують правоохоронці.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55