В університеті митної справи й фінансів Дніпра підтвердили сім випадків інфікування COVID-19. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на "Суспільне".
За словами ректора вишу Дмитра Бочарова, захворіли двоє викладачів і п’ятеро студентів. Через інфіковану студентку на карантин закрили гуртожиток університету.
З 5 жовтня студентів відправляють на змішану форму навчання: лекції проходитимуть онлайн, семінари, лабораторні й практичні заняття – у закладі.
Питання про перехід на повне дистанційне навчання не розглядають.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55