У Дніпрі водієві маршрутки стало погано під час руху, він встиг зупинити автомобіль і помер. Про це повідомляє "Дніпро оперативний".
Трагедія сталася в районі Донецького шосе, на вулиці Березинській на маршруті №136.
Зазначається, що працівники швидкої допомоги довго не могли потрапити в салон мікроавтобуса через щільний трафік. Щоб перекрити рух викликали поліцію, але медикам вдалося потрапити в салон авто до їх приїзду.
У підсумку, вони констатували смерть чоловіка на водійському сидінні. Поліція встановила особу померлого - ним виявився 50-річний місцевий житель.
Обставини смерті водія встановлюватимуть правоохоронці.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55