У Дніпрі З 7-го поверху лікарні вистрибнув чоловік.
Як повідомляє паблік "Труха Дніпро", все сталося на території "Міської Багатопрофільної Клінічної Лікарні №4".
"Чоловік народився походу в бронежилеті, бо залишився живим, отримавши численні переломи та травми", - йдеться у дописі до фото.
Зараз у лікарні чекають поліцію, яка розбиратиметься в причинах події
"Дива не сталося – чоловік помер у реанімації", - зазначили у публікації.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55