У Дніпрі затримали кілера: Аброськін розповів цікаві подробиці

 Канал 24

У Дніпрі, під час підготовки до вбивства, поліцейські затримали кілера, який розшукується країнами Євросоюзу за організацію та замах на умисне вбивство. У затриманого вилучений споряджений пістолет, а також засоби радіозв'язку з гарнітурою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник керівника Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

Він припустив, що кілер мав вбити когось із "злодіїв в законі", які в цей же час в одному із сусідніх розважальних центрів святкували день народження.

"Випадково або ні, але в цей же час поряд, в одному із розважальних закладів, "злодій в законі" по кличці "Умка" святкував день народження, де зібралися авторитетні представники злодійського світу та їх друзі", – написав Аброськін.

І розповів цікаві подробиці:

"Під час відпрацювання місцевості задля встановлення посібників кілера та його можливого об’єкту працівники поліції увійшли в зазначений заклад. "Вори" занепокоїлися й тоді пролунали такі їх слова: "Ми же ж зі всіма домовилися, нащо ви сюди зайшли? Нам же ж обіцяли не чіпати сьогодні". Поліцейські відповіли: "Ми з вами не домовлялися".

"І тут постає філософське питання: як же так? Це ж потрібно було так трапиться, що завдяки вдалій роботі поліціі врятовано життя мабуть якогось "злодія"... в цей святковий вечір для злодіїв", – підсумував Аброськін.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення