У Дніпрі жінка наклала на себе руки через хворобу. Самогубцю знайшли вже мертвою увечері 30 грудня на Набережній Перемоги. Їй було лише 38 років.
Жінка завдала собі ножове поранення в області живота. Це сталось за місцем проживання.
На місці події було виявлено передсмертну записку: "Нікого ні в чому не звинувачувати, у мене апластична анемія, хотіла більше грошей залишити".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55