У Марганці Дніпропетровської області травмувався внаслідок падіння з висоти 15-річний хлопець. Це сталось 10 лютого.
Відомо, що підліток забрався на міст. Звідти він зірвався і впав на рейки.
Після падіння з висоти хлопець вижив. Його доставили до лікарні.
За попередніми даними, у потерпілого діагностували електротравму, політравму та струс головного мозку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55