У Дніпропетровську затримали розбещувача дітей

 МВС України

За допомогою однієї з соціальних мереж чоловік підшуковував та розбещував малолітніх з метою подальшого вступу з ними у статевий зв'язок. Кримінальне провадження за ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх) було відкрито 20 листопада цього року працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області.

Правоохоронці встановили та затримали 44-річного жителя м. Дніпропетровська, який розбещував малолітніх.За місцем його мешкання був проведений обшук, під час якого поліцейські вилучили 6 цифрових носіїв інформації, які є речовими доказами у досудовому розслідуванні кримінального правопорушення.

Вирішується питання про вручення зловмиснику повідомлення про підозру та прийняття рішення про направлення матеріалів кримінального провадження до суду.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років або без такого

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення