У ДНР бойовики почали жорстоко заарештовувати бойовиків

 ICTV

Під час роззброєння підрозділів у липні 2015 року, які ватажки «ДНР» визнали нелояльними, багато бойовиків потрапили в полон до своїх же.

«ДНР» почала роззброювати цілі батальйони бойовиків, які не готові йти на поступки Києву у форматі мінських домовленостей. Багато підрозділів були оголошені поза законом, а бійці злочинцями. За словами бойовиків, вони стали потрапляти в полон до своїх же товаришів по службі, які перейшли в так звані офіційні підрозділи.

Одним з головних місць, куди потрапляють ув'язнені - всім відомий підвал СБУ. Один з ув'язнених бойовиків розповів, що над ним і його співкамерниками проводили тортури і знущалися.

Микола, командир «козацького» підрозділу потрапив в один з таких підвалів «ДНР». За його словами, багато бійців потрапляють в одне приміщення разом з українськими військовими.

«Ми військовополонені. Те, що нас взяли в полон свої, - нічого не змінює. Типові полонені, як «укропи». Тільки є різниця - «укропів» тримають за »Женевою»: нормально годують, дають їм телефонувати додому, виводять на прогулянки. До нас ставлення інше», - жаліється бойовик.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення