В окупованій Горлівці затримали підлітка, який підірвав гранату у дворі своєї школи.
Співробітники "поліції ДНР" міста Горлівки затримали неповнолітнього, який підірвав гранату у дворі своєї школи.
Як заявив порушник, гранату він придбав у свого знайомого. Намагаючись залякати однокласників і довести свою перевагу в затяжному конфлікті, підліток підірвав гранату біля будівлі школи. На щастя, постраждалих немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55