У Донецьку ходять чутки про Україну, а ватажок ДНР Захарченко викликає досаду

 Апостроф

В окупованому ДНР Донецьку ходять чутки про повернення українських банків і торговельних мереж, а ставлення до ватажка ДНР Олександру Захарченко погіршилось.

Про це пише журналіст з окупованого міста.

"Чутки про повернення в Донецьк українських банків, торговельних мереж, топ-менеджерів і якихось офіційних осіб ходять з гучним тупотом і набирають чинності кожен день. Явного підтвердження чуток немає, але віра в них міцніє. На цьому тлі вже і главу бойовиків Олександра Захарченко дедалі рідше називають "Батьком", і все частіше, проводжаючи поглядом йдуть в точку дорогі автомобілі, перехожі з досадою вимовляють щось середнє між "Щоб ви провалилися!" і "Знову "мажори" ганяють!" — зокрема, пише журналіст.

Говорячи про життя окупованого міста, він також зауважив: "Поки з змін — скасування виборів у місцеві органи влади", тобто перенесення їх на півроку. Під дружні крики прихильників сепаратистів "злили Нас!" їхні опоненти роблять обережні заяви про те, що через півроку, як кажуть, або ішак, або емір. Може, Донбас і в Україну повернеться..."

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення